Čas na serveru 19:27:27

Antonín Augusta
Černé jezero

Id: 44805

Černé jezero

  •  / Černé jezero / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2828x

Vyvolávací cena:
500

7 010