Čas na serveru 19:13:23

Antonín Augusta
Havelský trh

Id: 564

Havelský trh

  •  / Havelský trh / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr plátna 38 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, v horní části obraz pod sklem zaprášený, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 4052x

Vyvolávací cena:
2 200

8 000