Čas na serveru 19:31:24

Antonín Augusta
Krajina

Id: 83805

Krajina

  •  / Krajina / Antonín  Augusta
  •  / Krajina / Antonín  Augusta
  •  / Krajina / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, v minulosti opravováno, obraz v horším stavu, zničený rám

zobrazeno: 2142x

Vyvolávací cena:
1 200

1 400