Čas na serveru 09:40:59

Antonín Augusta
Mezi břízkami

Id: 42813

Mezi břízkami

  •  / Mezi břízkami / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 24 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 2452x

Vyvolávací cena:
800

8 000