Čas na serveru 16:58:43

Antonín Augusta
Na tržišti

Id: 2257

Na tržišti

  •  / Na tržišti / Antonín  Augusta

olej/plátno, signováno vpravo dole, rozměr 38,5 x 43 cm, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2186x

Vyvolávací cena:

6 000