Čas na serveru 18:14:47

Antonín Augusta
Podzimní les

Id: 44501

Podzimní les

  •  / Podzimní les / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1878x

Vyvolávací cena:
800

4 444