Čas na serveru 19:21:59

Antonín Augusta
Pohled do údolí

Id: 56705

Pohled do údolí

  •  / Pohled do údolí / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 38 x 47 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce otřená malba

zobrazeno: 1660x

Vyvolávací cena:
600

5 600

Příhozy: 48