Čas na serveru 17:33:03

Antonín Augusta
Pohled na Javor

Id: 37212

Pohled na Javor

  •  / Pohled na Javor / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 50 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1634x

Vyvolávací cena:
1 200

4 300