Čas na serveru 12:40:09

Antonín Augusta
Senoseč

Id: 44002

Senoseč

  •  / Senoseč / Antonín  Augusta
  •  / Senoseč / Antonín  Augusta
  •  / Senoseč / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2998x

Vyvolávací cena:
500

1 713