Čas na serveru 10:20:50

Antonín Augusta
Trh na Staroměstském náměstí

Id: 69414

Trh na Staroměstském náměstí

  •  / Trh na Staroměstském náměstí / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1357x

Vyvolávací cena:
2 200

11 500