Čas na serveru 04:49:36

Antonín Augusta
Zasněžené údolí

Id: 75303

Zasněžené údolí

  •  / Zasněžené údolí / Antonín  Augusta

olej/karton, rozměr 34 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, v minulosti čištěno

zobrazeno: 1830x

Vyvolávací cena:

2 300