Čas na serveru 13:52:14

Antonín Augusta
Zimní potok

Id: 90604

Zimní potok

  •  / Zimní potok / Antonín  Augusta

olej/plátno, rozměr 46,5 x 56 cm, signováno vpravo dole, zprohýbané plátno, poškozený rám

zobrazeno: 2280x

Vyvolávací cena:
800

2 400