Čas na serveru 02:06:41

A. B. Piepenhagen
Horské jezero

Id: 271602

Horské jezero

  •  / Horské jezero / A. B. Piepenhagen

olej/plátno/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, neznačeno, oděrky na dekorativním rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové,po

zobrazeno: 1641x

Vyvolávací cena:

52 000

2020,11-1,10,21,08,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu