Čas na serveru 07:38:06

A. B. Piepenhagen
Horské jezero

Id: 271602

Horské jezero

  •  / Horské jezero / A. B. Piepenhagen

olej/plátno/lepenka, rozměr 23 x 28 cm, neznačeno, oděrky na dekorativním rámu, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové,po

zobrazeno: 2443x

Vyvolávací cena:

58 000