Čas na serveru 00:21:01

A. B. Piepenhagen
Houština na stráni

Id: 516609

Houština na stráni

  •  / Houština na stráni / A. B. Piepenhagen

olej/papír fixovaný na lepence, rozměr 23 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Naděždou Blažíčkovou - Horovou, po

zobrazeno: 98x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

2024,09-1,09,21,00,00
( 9.9.2024, 21:00:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

10.7.2024 13:58 12 000 Kč