Čas na serveru 04:05:18

A. B. Piepenhagen
Na moři

Id: 262501

Na moři

  •  / Na moři / A. B. Piepenhagen

olej/dřevo, rozměr 15,5 x 19 cm, neznačeno, lehce poškozený rám, doba vzniku kolem 1820, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, obraz bude zařazen do výstavy "Krajiny moří" pořádané na podzim 2020 v Trutnově

zobrazeno: 2315x

Vyvolávací cena:
3 800

52 000

Příhozy: 51