Čas na serveru 03:14:32

A. B. Piepenhagen
Noční krajina s kostelem u jezera

Id: 509110

  •  / Noční krajina s kostelem u jezera / A. B. Piepenhagen

olej/plátno, rozměr 23,5 x 32,5 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, vznik 50. léta 19. století. přiložen odborný posudek vyhotovený PhDr. Šárkou Leubnerovou

zobrazeno: 1068x

Vyvolávací cena:

94 000

Příhozy: 61