Čas na serveru 05:40:19

A. B. Piepenhagen
Pohled do kraje

Id: 308404

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / A. B. Piepenhagen

asfalt/lepenka, rozměr 20,5 x 27 cm, značeno monogramem vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 4250x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 62