Čas na serveru 03:25:11

A.B. Piepenhagen - okruh
Zřícenina

Id: 389602

Zřícenina

  •  / Zřícenina / A.B. Piepenhagen - okruh

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, restaurováno

zobrazeno: 1511x

Vyvolávací cena:

18 000