Čas na serveru 11:54:49

A. Lískovec
Na pohovce

Id: 139925

Na pohovce

  •  / Na pohovce / A. Lískovec
  •  / Na pohovce / A. Lískovec
  •  / Na pohovce / A. Lískovec

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, signováno A. Lískovec vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1488x

Vyvolávací cena:

4 200