Čas na serveru 08:27:52

A. Schumann
Zasněžená vesnička

Id: 1678

Zasněžená vesnička

  •  / Zasněžená vesnička / A.  Schumann

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 1919, obraz v původním stavu, novodobější rám poškozen

zobrazeno: 1358x

Vyvolávací cena:
1 600

2 289