Čas na serveru 05:45:44

A. T. Bazane
Na pastvě

Id: 22703

Na pastvě

  •  / Na pastvě / A. T. Bazane
  •  / Na pastvě / A. T. Bazane
  •  / Na pastvě / A. T. Bazane

olej/plátno, rozměr 28 x 36 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 1410x

Vyvolávací cena:
4 800

5 501