Čas na serveru 12:31:30

Karneval

Id: 1753

Karneval

  •  / Karneval / Adolf Born
  •  / Karneval / Adolf Born

litografie/papír, autorský tisk, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 87, vlevo dole E. A., volně loženo, nerámováno, původní stav viz foto

zobrazeno: 2306x

Vyvolávací cena:

11 500