Čas na serveru 11:30:28

Dáma na houpačce

Id: 1770

Dáma na houpačce

  •  / Dáma na houpačce / Adolf Born

litografie/papír, číslo listu 51/80, rozměr 29 x 23 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav viz foto

zobrazeno: 2440x

Vyvolávací cena:

8 000