Čas na serveru 00:21:04

Alegorický vůz

Id: 250713

Alegorický vůz

  •  / Alegorický vůz / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 47,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír po okraji lehce zahnědlý, stav viz foto

zobrazeno: 1777x

Vyvolávací cena:

25 000