Čas na serveru 12:32:01

Amerika

Id: 1166

Amerika

  •  / Amerika / Adolf Born
  •  / Amerika / Adolf Born

litografie č. 7/66, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole tužkou, věnování, datace 1979, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1925x

Vyvolávací cena:
4 800

13 000