Čas na serveru 11:34:59

Amerika

Id: 59609

Amerika

  •  / Amerika / Adolf Born
  •  / Amerika / Adolf Born
  •  / Amerika / Adolf Born
  •  / Amerika / Adolf Born

litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 38,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1978, věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2706x

Vyvolávací cena:

24 000

Příhozy: 57