Čas na serveru 10:58:29

Anděl

Id: 445903

Anděl

  •  / Anděl / Adolf Born
  •  / Anděl / Adolf Born
  •  / Anděl / Adolf Born

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 32,5 x 22 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1265x

Vyvolávací cena:

33 000