Čas na serveru 13:46:14

Balkonová scéna

Id: 445902

Balkonová scéna

  •  / Balkonová scéna / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr listu 39 x 25,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3470x

Vyvolávací cena:

18 001