Čas na serveru 19:38:17

Básníkův výlet

Id: 276906

Básníkův výlet

  •  / Básníkův výlet / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 34,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

zobrazeno: 2908x

Vyvolávací cena:

44 000

Účastníci: 20

Příhozy: 69