Čas na serveru 02:29:28

Benátská kurtizána

Id: 452104

Benátská kurtizána

  •  / Benátská kurtizána / Adolf Born

barevný lept/papír, rozměr listu 47 x 32 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1601x

Vyvolávací cena:

18 500