Čas na serveru 12:24:24

Bez názvu

Id: 270117

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Adolf Born
  •  / Bez názvu / Adolf Born
  •  / Bez názvu / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr listu 30,5 x 19 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena:
2 200

23 000