Čas na serveru 09:29:39

Bratrská láska

Id: 85705

Bratrská láska

  •  / Bratrská láska / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 43,5 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole 75/80, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1659x

Vyvolávací cena:

16 000