Čas na serveru 12:03:45

Bratrské vztahy

Id: 187605

Bratrské vztahy

  •  / Bratrské vztahy / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 47 x 55 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 59/80, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1043x

Vyvolávací cena:

15 500