Čas na serveru 14:56:20

Český tisk

Id: 181704

Český tisk

  •  / Český tisk / Adolf Born
  •  / Český tisk / Adolf Born
  •  / Český tisk / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole, papír zahnědlý, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1327x

Vyvolávací cena:

3 300