Čas na serveru 16:32:56

Poslední Darwinův portrét

Id: 1530

Poslední Darwinův portrét

  •  / Poslední Darwinův portrét / Adolf Born

litografie/papír, č. 6/80, rozměr tisku 17,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 2265x

Vyvolávací cena:
1 200

3 100