Čas na serveru 08:44:00

Chvála Beaujolais

Id: 809

Chvála Beaujolais

  •  / Chvála Beaujolais / Adolf Born

litografie/papír, rozměr 39,5 x 25 cm, signováno vpravo dole tužkou ABorn, vlevo dole č. 24/50, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3172x

Vyvolávací cena:
3 200

15 500