Čas na serveru 23:03:09

Císař Rudolf II. v alchymistické laboratoři

Id: 382701

  •  / Císař Rudolf II. v alchymistické laboratoři / Adolf Born

litografie, rozměr listu 64 x 47,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1497x

Vyvolávací cena:

30 000