Čas na serveru 12:01:51

Cizokrajní umělci na dvoře Rudolfa II.

Id: 54702

  •  / Cizokrajní umělci na dvoře Rudolfa II. / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 32,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 26/82, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2227x

Vyvolávací cena:

14 500