Čas na serveru 01:42:56

Co sme si, to sme si ...

Id: 133302

Co sme si, to sme si ...

  •  / Co sme si, to sme si ... / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 23/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lehce poškozen hnědými tečkami

zobrazeno: 1875x

Vyvolávací cena:

12 024