Čas na serveru 03:18:29

Colombine a spol.

Id: 352003

Colombine a spol.

  •  / Colombine a spol. / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1342x

Vyvolávací cena:

30 100

Účastníci: 19

Příhozy: 50