Čas na serveru 11:37:09

Demonstrance

Id: 133303

Demonstrance

  •  / Demonstrance / Adolf Born
  •  / Demonstrance / Adolf Born
  •  / Demonstrance / Adolf Born
  •  / Demonstrance / Adolf Born
  •  / Demonstrance / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 4/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír poškozen hnědými tečkami

zobrazeno: 1031x

Vyvolávací cena:

18 500