Čas na serveru 12:37:29

Diplomatická jednání

Id: 43501

Diplomatická jednání

  •  / Diplomatická jednání / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 42/85, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno

zobrazeno: 3133x

Vyvolávací cena:

21 000