Čas na serveru 12:26:21

Diskuze

Id: 79001

Diskuze

  •  / Diskuze / Adolf Born
  •  / Diskuze / Adolf Born
  •  / Diskuze / Adolf Born
  •  / Diskuze / Adolf Born

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 32 x 55 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 64, drobné zašpinění v povrchu malby, lokálně protrženo, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1254x

Vyvolávací cena:
9 500

10 500