Čas na serveru 12:06:28

Dívka

Id: 193643

Dívka

  •  / Dívka / Adolf Born
  •  / Dívka / Adolf Born
  •  / Dívka / Adolf Born
  •  / Dívka / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2298x

Vyvolávací cena:

12 500