Čas na serveru 03:10:29

Dopis - poděkování

Id: 446401

Dopis - poděkování

  •  / Dopis - poděkování / Adolf Born

tuš/hlavičkový papír autora, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 1406x

Vyvolávací cena:

3 900