Čas na serveru 12:09:24

Drezura drobných zvířat

Id: 244614

Drezura drobných zvířat

  •  / Drezura drobných zvířat / Adolf Born

lept/papír, rozměr ve výřezu 34 x 51 cm, značeno a číslováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 4288x

Vyvolávací cena:

19 000

Účastníci: 25