Čas na serveru 16:35:46

Dürer se svými modely

Id: 123804

Dürer se svými modely

  •  / Dürer se svými modely / Adolf Born

litografie/papír, rozměr tisku 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 38/63, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 13568x

Vyvolávací cena:

10 501