Čas na serveru 09:11:41

Dvojice

Id: 291707

Dvojice

  •  / Dvojice / Adolf Born
  •  / Dvojice / Adolf Born
  •  / Dvojice / Adolf Born
  •  / Dvojice / Adolf Born
  •  / Dvojice / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 50,5 cm, značeno, datováno a pospáno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2960x

Vyvolávací cena:

30 000

Účastníci: 19

Příhozy: 56