Čas na serveru 14:57:01

Ex-libris

Id: 412204

Ex-libris

  •  / Ex-libris / Adolf Born
  •  / Ex-libris / Adolf Born
  •  / Ex-libris / Adolf Born

litografie/papír, rozměr ve výřezu 12 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1651x

Vyvolávací cena:

2 050