Čas na serveru 00:28:23

František I.

Id: 236901

František I.

  •  / František I. / Adolf Born
  •  / František I. / Adolf Born
  •  / František I. / Adolf Born
  •  / František I. / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 57 x 46 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámová

zobrazeno: 1801x

Vyvolávací cena:
3 800

18 000